Tek Vernikli Ahşap Koruyucu
Tek Vernikli Ahşap Koruyucu

Tek Vernikli Ahşap Koruyucu (tkahver)

0,00
Marka : Tek
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺3.200,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.450,00(KDV Dahil) 

Ürün Açıklaması

 Tanım

Solvent bazlı uzun yağ alkid reçine esaslı dekoratif parlak görünümlü ahşap koruyucudur.Özellikler

Solvent bazlı, modifiye alkid reçine esaslı mükemmel yapışma özelliği ile ahşabı atmosferik hava koşullarından koruyan yarı parlak ve kurşunsuzdur. Yumuşak ve sert tüm iç, dış ahşap yüzeyler, esnek yapısından dolayı çatlama, kırılma yapmaz. Yüksek kaplama gücü ve ahşabın doğal yapısını bozmadan koruyan, su, su buharı, darbelere karşı koruma isteyen ahşap yüzeylerde dekoratif ve koruyucu amaçla kullanılır.

 Kullanım Yerleri

İç ve dış tüm ahşap yüzeylerde dekoratif ve koruyucu amaçla kullanılır. Ahşap kapı, pencere panjur, ahşap tavan, merdiven korkulukları vb. yerlerde kullanılabilir.

 Uygulama Şekli

Kullanmadan önce iyice karıştırınız. Uygulama zemininde var ise yağ, toz ve eski kabarmış boya kalıntıları veya ağaç budakları iyice temizlenmelidir. Çok kayıcı yüzeylerde ise yapışmayı arttırmak için hafif zımparalanmalı, yüzeydeki tozlar temizlenmeli, yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olunduktan sonra boyama işlemine geçilmelidir. Fırça, rulo veya lif ve hav bırakmayan bez ile uygulanabilir. Ürün kullanıma hazırdır. Kullanmadan önce iyice karıştırınız. 2 kat uygulama yapılması önerilir katlar arası bekleme süresi 12 saattir.

 Güvenlik Uyarıları

R 10 Alevlenir R 66 Deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir R 67 Buharları uyuşukluğa ve baş dönmesine neden olabilir S 2 Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzakta tutunuz S 7 Kabı sıkıca kapatınız S 9 Kabı iyi havalandırılan ortamda muhafaza ediniz S 16 Ateşleme kaynaklarından uzak tutun - sigara içmeyin S 23 Buharını solumayın S 24 Deri temasından sakının S 25 Göz temasından sakının S 26 Göz ile temasında bol su ile yıkayın ve doktora başvurun S 28 Cilt ile temasında derhal bol suyla iyice yıkayın S 29 Kanalizasyona boşaltmayın S 37 Uygun koruyucu eldiven S 39 Koruyucu gözlük/maske kullanın S 46 Yutulması halinde hemen bir doktora başvurun, kabı veya etiketi gösterin S 51 Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanın.

 Kuruma Süresi

20 °C de ahşabın yapısına bağlı olarak; dokunma kuruması 1-3 saat, tam kuruması 12-24 saat

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Teslimat 2-4 İş günüdür.

Ücretsiz Teslimat (1000 TL ve Üzeri)

Kolay İade