HAKKIMIZDA

2013 Yılında kurulan ECNR YAPI İNŞAAT ELK. TAAH. SAN. İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ; boya, hırdavat, vitrifiye, yapı kimyasalları, el aletleri, iş güvenlik ekipmanları gibi ürün gruplarıyla 28.000’in üzerinde ürün çeşidiyle müşterilerin aradığı her ürünü bulma imkânı sağlamaktadır. Her geçen gün bünyesine yeni markalar ve bayilikler ekleyerek iş ortaklarının sayısını arttırmaktadır. Orta ve üst düzey ürün gruplarıyla her bütçeye uygun ihtiyaçları karşılamaktadır.

Yaklaşık 30 yıllık tecrübe ve birikimle ürün hakkında bilgilendirme, yönlendirme, ustayla buluşturma gibi konularda müşterilere destek olmaktayız.

Toptan ve perakende nakliye hizmeti verdiği kurum sayısını her gün arttırmakta ve bölgesel olarak hizmet ağını genişletme hedefleri bulunmaktadır.

Bu bilgi birikimi ve tecrübeyi e-ticaret sektörüne entegre ederek, müşterilerin ürünlere daha kolay ulaşmasını sağlayıp ticaret modelini genişletmektedir. Çağın değişen ihtiyaçlarını yakından takip ederek, her geçen gün size hizmet kalitesini arttırmak için çalışmaktayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR