Tek Su Bazlı Panel Kapı Boyası
Tek Su Bazlı Panel Kapı Boyası

Tek Su Bazlı Panel Kapı Boyası (tkpankapbo)

0,00
Marka : Tek
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺360,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺350,00(KDV Dahil) 

Ürün Açıklaması

 Tanım

Amerikan panel ve pervaz kapılar için geliştirilmiş son kat panel kapı boyasıdır.Özellikler

Su bazlı, akrilik reçine esaslı, yüksek örtme gücü, kalıcı ve canlı renkleri, esnek yapısı ile çatlama, kabarma yapmayan, yüksek su buharı geçirgenliği, düşük su emme özelliği ile temiz yüzeyler elde edilirken, düşük VOC değeri ile çevreci ürün olup hızlı kuruması ile zamandan kazanç sağlayan yarı parlak son kat panel kapı boyasıdır..

 Uygulama Şekli

Fabrika çıkışlı astarlanmış Amerikan panel kapı yüzeyi nemli bir bezle temizlendikten sonra uygulama yapılmalıdır. Eski boyalı yüzeylerde, uygulanacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru ve tozdan arındırılmış durumda olmalıdır. Eski yüzeylerde, yüzeyde boya performansını artırmak amacıyla zımparalama işlemi yapılmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve çatlakların tamiratları yapıldıktan sonra astar olarak %10-15 inceltilmiş tek panel kapı boyası uygulanabilir. Son kat boya uygulaması 2 kat yapılmalı ve katlar arası 4 - 6 saat beklenmelidir. Fırça veya rulo ile yüzeyin durumuna bağlı olarak 2 veya 3 kat uygulama yapılmalıdır. Kullanıma hazırdır. İstenildiği durumda hacimce maksimum %5 oranında su ile inceltilir.

 Güvenlik Uyarıları

S2 Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın S24 Deri temasından sakının S25 Göz temasından sakının S46 Yutulması durumunda derhal sağlık kuruluşuna başvurun

 Kuruma Süresi

20°C` de dokunma kuruması 5 dakika, toz tutma kuruması 30 dakika, sert kuruması 24 saattir.

 


Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Teslimat 2-4 İş günüdür.

Ücretsiz Teslimat (750 TL ve Üzeri)

Kolay İade