Tek Özel Yat Vernik
Tek Özel Yat Vernik

Tek Özel Yat Vernik (tkyatver)

0,00
Marka : Tek
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺3.250,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.450,00(KDV Dahil)


Ürün Açıklaması

 Tanım

Üretan alkid esaslı, solvent bazlı uzun yağ verniğidir. (Sınıf 1)Özellikler

Yüksek doldurucu özelliği, deniz, güneş, yağmur gibi yıpratıcı atmosferik ve fiziksel etkilere (kaynar su, darbe, elastikiyet, baskı) karşı dayanıklıdır ve sararma yapmaz.

 Kullanım Yerleri

Deniz taşıtlarının ahşap kısımlarında kapı, pencere, panjur, vb. alanlarda güvenle kullanılır.

 Uygulama Şekli

Uygulamadan önce iyice karıştırınız. İnceltmeden kullanıma hazırdır. Uygulama yüzeyi tamamen kuru ve temiz olmalı varsa eski vernik veya boya kalıntıları tamamen kazınarak, zımparalanarak, ahşap budakları yakılarak temizlenmelidir. Temizlenen yüzey ahşap koruyucu ile doyurulduktan sonra 1’ er gün arayla 2 kat halinde fırça rulo ya da toz bırakmayan bez yardımıyla uygulanmalıdır.

 Güvenlik Uyarıları

R10 Alevlenir R66 Deride Kuruluğa Ve Çatlaklara Neden Olabilir R67 Buharları Uyuşukluğa Ve Baş Dönmesine Neden Olabilir S2 Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzakta tutunuz S7 Kabı Sıkıca Kapatınız S9 Kabı iyi havalandırılan ortamda muhafaza ediniz S16 Ateşleme kaynaklarından uzak tutun - sigara içmeyin S23 Buharını solumayın S24 Deri temasından sakının S25 Göz temasından sakının S26 Göz Ile Temasında Bol Su Ile Yıkayın Ve Doktora Başvurun S28 Cilt Ile Temasında Derhal Bol Suyla Iyice Yıkayın S29 Kanalizasyona boşaltmayın S37 Uygun koruyucu eldiven S39 Koruyucu gözlük/maske kullanın S46 Yutulması halinde hemen bir doktora başvurun, kabı veya etiketi gösterin S51 Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanın

 Kuruma Süresi

25 °C’ de; dokunma kuruması 2-3 saat, tam kuruması 10-18 saat, fiziksel ve kimyasal mukavemeti 48 saattir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Teslimat 2-4 İş günüdür.

Ücretsiz Teslimat (1000 TL ve Üzeri)

Kolay İade