Tek Endam Dekoratif Sedef Efektli  İç Cephe Boyası  Şampanya 429
Tek Endam Dekoratif Sedef Efektli  İç Cephe Boyası  Şampanya 429
Tek Endam Dekoratif Sedef Efektli  İç Cephe Boyası  Şampanya 429

Tek Endam Dekoratif Sedef Efektli İç Cephe Boyası (tkendeksedb)

0,00
Marka : Tek
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺4.200,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.870,00(KDV Dahil) 

Tek Endam Dekoratif Sedef Efektli İç Cephe Boyası Ürün Açıklaması

Tanım

% 100 Su bazlı akrilik reçine esaslı sedef ve desenli görünümlü ipek parlak dekoratif bir boyadır.

Özellikler

Yaşam alanı olan iç mekanlarda ışığın geliş açısına göre farklı renk ve desenli görüntü oluşturur. Su bazlı, kokusuz, örtme gücü yüksek, kolay uygulanır, leke ve kir tutmaz, uygulandığı yüzeye inci parlaklığı verir. İnceltme işlemi gerektirmez, kullanıma hazır farklı uygulama aparatlarıyla ışığın yansımasına bağlı olarak, farklı nüans ve desenler oluşturur. Yüksek su buharı geçirgenliği ile nefes alır ve dekoratiftir.

Kullanım Yerleri

Binaların iç yüzeylerine dekoratif amaçlı uygulanan, silinebilir, farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı, sedefli desenler oluşmasını sağlayan, dekoratif amaçlı uygulanan iç cephe boyasıdır.

Uygulama Şekli

Eski boyalı yüzeylerde, var ise, duvar kâğıdı sökülmelidir. Uygulama yüzeyinde bulunan toz, kir, eski kabarmış boya kalıntıları yüzeyden uzaklaştırılmalı özellikle tebeşirlenmiş ve tozlu yüzeylerdeki gevşek boyalar temizlenmelidir. Yüzey üzerinde seviye farkı var ise, uygun macun ile düzeltilmeli ve zımparalanmalıdır. Yüzeydeki tozlar alınıp, zeminin tamamen kuru ve temiz olduğundan emin olunduktan sonra tek iç cephe astarı uygulanmalıdır. Astar uygulamasından 1 gün sonra, Tek Endam Efekt uygulaması yapılmalıdır. (pürüzsüz bir yüzeye uygulama yapılmalıdır). Seçtiğiniz rengin bir ya da iki ton açığı olan su bazlı mat boyayı, saten rulo yardımıyla duvara sürün. Boya kuruduktan sonra, saten ruloyla bir kat Tek Endam Sedef Efektli Boya sürün. Sedef boya kurumadan kristal sünger, efekt aparatıyla istenilen deseni verin. Desenin devamlılığını sağlamak için aparatı aynı hareketlerle kullanın. Kullanıma hazırdır. Kesinlikle inceltme yapılmamalıdır. Not: Sedef boya uygulamasını iki kişiyle yapın. Bir kişi boya uygulamasını yaparken diğeri seçilen efekt aparatıyla desen verebilir. Sedef boya, kurumadan desen verme işlemi tamamlanmalıdır.

Güvenlik Uyarıları

S2 Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın S24 Deri temasından sakının S25 Göz temasından sakının S46 Yutulması durumunda derhal sağlık kuruluşuna başvurun

Kuruma Süresi

 

20 °C ve % 60 nemli ortamda; dokunma kuruması 30 dakika, ikinci kat uygulama 4-6 saat, tam kuruma 24 saattir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Teslimat 2-4 İş günüdür.

Ücretsiz Teslimat (1000 TL ve Üzeri)

Kolay İade