Tek - Zirve Antipas Boya
Tek - Zirve Antipas Boya

Tek - Zirve Antipas Boya (tzirantips)

0,00
Marka : Zirve
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺125,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺90,00(KDV Dahil) 

Ürün Açıklaması

 Tanım

Yağ reçinesi esaslı solvent bazlı, pas önleyici antikorozif sentetik bir astar boyadır.Özellikler

Kurşun içermeyen metal yüzeyleri korozyona karşı koruyan alkid reçine esaslı antikorozif olup, iç ve dış metal yüzeyler için pas önleyici ve son kat boya öncesi zemini ve son kat boyayı güçlendiren astar olarak kullanılır. Fırça ve rulo izi bırakmayan, iyi yayılan, çabuk kuruyan, yüksek kapatma gücü ile mükemmel yapışma, darbelere dayanıklı esnek mat bir astar boyadır.

 Kullanım Yerleri

İç ve dış mekânlarda kullanılan her türlü metal yüzeylerde pas önleyici astar olarak kullanılır. Boyanın sarfiyatını azaltırken, çok iyi örtme ve yapışma gücüne sahiptir.

 Uygulama Şekli

Uygulama yüzeyinde bulunan pas, toz, kir, eski kabarmış boya kalıntıları yüzeyden zımpara, raspa, kumlama, tel fırça gibi yöntemlerden biri ile uzaklaştırılmalı ve yüzeydeki tozlar alınmalı ve zeminin tamamen kuru ve temiz olduğundan emin olunduktan sonra hemen (temizlenen metaller uzun süreli bekletilmemelidir) Zirve Antipas uygulamasına geçilmelidir. Fırça veya rulo ile 2-3 saat ara ile en az 2 kat uygulanması önerilir.

 Güvenlik Uyarıları

R10: Alevlenebilir R/20/21/22: Solunduğunda deri ile temasta, yutulduğunda sağlığa zararlıdır. R36/37/38: Gözleri solunum sistemini ve deriyi tahriş edicidir. S 2: Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz. S 16/17: Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutun, yanıcı maddelerden uzak tutunuz ve sigara içmeyin S 51: İyi havalandırılan alanlarda kullanın S 3/7/9: Kapağı kapalı, serin ve iyi havalandırılan yerde depolayın S 36/37/39: Çalışırken uygun giysi koruyucu maske, eldiven kullanın.

 Kuruma Süresi

20 °C ve % 60 nemli ortamda dokunma kuruması 15-30 dakika, tam kuruma 24 saattir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Teslimat 2-4 İş günüdür.

Ücretsiz Teslimat (750 TL ve Üzeri)

Kolay İade