İsonem MS 80 Nem Ve Rutubet Boyası 3.5 Lt
İsonem MS 80 Nem Ve Rutubet Boyası 3.5 Lt
İsonem MS 80 Nem Ve Rutubet Boyası 3.5 Lt
İsonem MS 80 Nem Ve Rutubet Boyası 3.5 Lt
İsonem MS 80 Nem Ve Rutubet Boyası 3.5 Lt
İsonem MS 80 Nem Ve Rutubet Boyası 3.5 Lt

İsonem MS 80 Nem Ve Rutubet Boyası 3.5 Lt (isoms80)

0,00
Marka : İsonem
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺740,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺720,00(KDV Dahil)

Uygulandığı dış cephelerdeki emici yüzeylerde film tabakası oluşturmadan görüntüyü ve dokuyu bozmadan doğallığını koruyarak su geçirimsiz hale getiren siloxan esaslı şeffaf bir yalıtım ürünüdür. Yüzeyde film tabakası oluşturmadığından binanın ya da taşın nefes alma kapasitesini engellemez, azaltmaz ya da görüntüsünü bozmaz. Kararma ve kabartma yapmaz. Alkali dayanımı çok  yüksektir ve bu nedenle yeni veya eski betonlarda rahatlıkla uygulanabilir. Uygulandığı pres tuğla, doğal, yapay taş veya sıvaların harcından dolayı oluşan tuz kusmalarını ve lekelenmelerini önler. Islanmayı engellediğinden dolayı da binaların ısı izolasyon değerinin kaybolmasını önler. Yağmurun tahribatından ve korozyonundan binayı korur. Yapıların ömrünü uzatır.

ÖZELLİKLERİ

· Şeffaftır, film tabakası oluşturmaz, doğal görüntüyü bozmaz, vernik gibi parlak görüntü vermez.

· Derinlemesine işler, yüksek penetrasyon özelliğine sahiptir.

· Yüksek alkali dayanımı vardır.

· Yapıların nefes almasını engellemez.

· Uzun ömürlü ve ekonomiktir.

· Yağmurdan oluşan kirlenme,kararma,ve renk bozukluklarını önler. Don hasarları ve tuz kusmalarından korur.

Kullanım Alanları

Mineral bazlı ve emici her türlü yüzeye uygulanır. Örneğin; Brüt beton, sıva, tuğla, briket, traverten, doğal taş, mozaik, gaz beton; kiremit vb. Yalnızca mermer, granit, cam, metal, plastik gibi emici olmayan yüzeyler ile yatay emici yüzeylerde uygulanmaz. ISONEM MS 80 boyasız ve emici yüzeye sahip binaların dış duvarlarını yağmur ve etkilerinden korumak için kullanılır.

 

Yüzey hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzey kuru, sağlam ve her türlü kir, yağ, tozdan arındırılmış olmalıdır. Islak yüzeylere  uygulama yapılmamalıdır. Mutlaka yüzeyin kuruması sağlanmalıdır. Yüzeyin emiciliğini azaltacak katmanlar temizlenmelidir. Uygulama yapılacak yüzeyde 1 mm den büyük çatlaklar olmamalı, varsa onarılmalıdır.
Uygulama şekli: Uygulama yukarıdan aşağıya doğru fırça, rulo ya da püskürtme yardımıyla, en az iki kat halinde yapılmalıdır. Birinci kat uygulaması tam kuruma yapmadan yaş üstü yaş olarak ikinci kat uygulanmalı yüzeyin tam olarak doyurulması sağlanmalıdır. Uygulama sırasında yanıcı madde kullanılmamalıdır. Göz ve deri temasından kaçınılmalı, koruyucu eldiven ve gözlük kullanılmalıdır.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Teslimat 2-4 İş günüdür.

Ücretsiz Teslimat (750 TL ve Üzeri)

Kolay İade